Boise River Lamb
Ground Lamb
- Regular price
- $10.90 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $10.90 USD
- Unit price
- per
Couldn't load pickup availability
Ground lamb: versatile, easy to use, and loaded with flavor. Use it to make burgers, add to your favorite spaghetti meat sauce, cook up some tacos- regardless of the recipe, ground lamb is the perfect fit!
Each package is 1 lb of ground lamb.
Each package is 1 lb of ground lamb.
Share

