-
Vendor:Wilsey Ranch
80/20 Ground Beef Patties | Grass-Fed and Finished Wagyu
- Regular price
- $9.37 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $9.37 USD
- Unit price
- per
-
Vendor:Eden Creamery
Aged Gouda | Goat Cheese
- Regular price
- $6.54 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $6.54 USD
- Unit price
- per
-
Vendor:Eden Creamery
Aged Manchego | Goat Cheese
- Regular price
- $6.54 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $6.54 USD
- Unit price
- per
-
Vendor:Gaston’s Bakery
Almond Croissant
- Regular price
- $3.87 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $3.87 USD
- Unit price
- per
-
Vendor:Whistlepig Farm
Anaheim Peppers
- Regular price
- $5.01 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $5.01 USD
- Unit price
- per
-
Vendor:Kelley Orchards
Apples - Royal Gala
- Regular price
- From $11.45 USD
- Regular price
-
- Sale price
- From $11.45 USD
- Unit price
- per
-
Vendor:Greenwave Hydroponics
Arugula Lettuce Mix
- Regular price
- $5.23 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $5.23 USD
- Unit price
- per
-
Vendor:Greenwave Hydroponics
Baby Arugula
- Regular price
- $7.32 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $7.32 USD
- Unit price
- per
-
Vendor:Greenwave Hydroponics
Baby Kale
- Regular price
- $6.28 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $6.28 USD
- Unit price
- per
-
Vendor:Gaston’s Bakery
Bacon-Cheddar Twist
- Regular price
- $4.41 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $4.41 USD
- Unit price
- per
-
Vendor:Whistlepig Farm
Basil
- Regular price
- $3.27 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $3.27 USD
- Unit price
- per
-
Vendor:Wilsey Ranch
Beef Brats + Sausage + Burger Bundle
- Regular price
- $34.99 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $34.99 USD
- Unit price
- per
Looking for a product you don't see?
Our mission is to support a diversity of local food abundance in the Treasure Valley. Let us know what farm-fresh products you'd like to buy. If it's possible to grow locally, we can find someone who will.