North Eagle Farms
Pears
- Regular price
- $4.35 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $4.35 USD
- Unit price
- per
Couldn't load pickup availability
1 lb of organically grown pears. Freshly ripened, now is the time to grab some for your fall dishes! These are picked straight from the tree when we receive your order to maximize their nutritional value.
As always our produce is grown without pesticides, herbicides or fungicides.
Share
