North Eagle Farms
Apples
- Regular price
- $4.35 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $4.35 USD
- Unit price
- per
Couldn't load pickup availability
1lb of organic apples! All our taste testers say these taste just like apple juice. We loved them fresh as a snack, as juice, or even applesauce. It’s the last batch of the year before the weather puts our trees to sleep.
Share
